| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei sau nume de pastile de care ma pot ingrasa, mananc mult cu multa paine mananc dulciuri, dar tot nu se pune pe mine nimicsad, stiti ceva pastile de la care ma pot ingrasa?(mai ales la picioare vreau-daca aveti solutii si pentru asta spuneti-le)...Multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| missME a răspuns:

Incearca PERITOL pastile 2 sau 3 pe zi, desi au efecte adverse daca le iei timp de 1 luna nu itiafecteaza nimic si au efect garantatwinking

| yourfriend_1956 a răspuns:

Mergi la doctor.am si eu pe cineva cu o asa problema in familie... iar doctorul i-a spuc ca din cauza stresului si al nervilor.bine, nu spun ca u ai avea aceasta problema, insa mergi la medicul de familie, poate e anemie

| astrolutza a răspuns:

Nu stiu daca functioneaza dar ai putea incerca.Pentru umplutura cozonacilor mama face o combinatie de nuca macinata+lapte+zahar(nu stiu exact cantitatile). Se amesteca bine pana la omogenizare si iese o chestie foarte buna.Ma gandesc ca toate ingredientele sunt hipercalorice si ar trebui sa reusesti sa te ingrasi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc Am Slabit 12 kg in 1 luna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce vrei sa te ingrasi