| milan69 a întrebat:

Buna,tusesc de 1 luna si ceva si tusesc sec, am luat tratament cu tusin forte +doxicilina spus de medicul de familie, si nu mi-a trecut, nu am febra sau nu imi curge nasul.Am de un an dop de ceara la urechea dreapta oara acesta sa fie problema? Tusesc sec dar nu stiu ce sa mai fac...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu iti recomand sa ei Acc 600 eu foarte bun eu intr-o saptamana am scapat de tuse, si cu dopul de cara din ureche du-te la medicul orelist si vezi ce iti da nu sta asa.

| Ratonhnhakéton a răspuns:

Si eu am patit asta am fost la o gramada de medici, dar pana la urma a fost doar un tic, poate ai si tu tot un tic.