| andreeamaria90 a întrebat:

Buna tuturor am avut piciorul in schimb in urma unei fisuri al unui os la calcai l-am tinut 2 saptamani in ghips am fost la medic mi sa taiat ghipsul nu mi s-a facut nici o radiografie dupa iar dupa o perioada de cateva luni a inceput piciorul sa ma doare foarte tare si sa merg putin mai greu am fost din nou la doctor si mi-a zis ca este o entorsa la glezna si sa folosesc un unguent si o fasa elastica si mi-au dat niste pastile vimovo am respectat timp de o saptamana cum mi-a spus medicul iar durerea tot nu inceteaza ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Olnt_Nick_1971 a răspuns:

Du-te la un specialist cat mai repede.