| Adrianamb100 a întrebat:

Am mare nevoie de un sfat. De vreo 4 luni am dureri de cap ca niste junghiuri si mi se face pielea de gaina deodata, de multe ori, fara sa simt vreo emotie. Ce poate fi?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Mmn a răspuns:

Mergi la un consult. Poate fi si sinuzita. Si eu aveam acum cativa ani si mi-au trecut cand am descoperit ca am helicobacter la stomac si am facut tratament.

| Adrianamb100 explică (pentru Mmn):

Aveai si piele de gaina din senin?

| Mmn a răspuns (pentru Adrianamb100):

Nu. Dureri de gat, urechi si cap si stari de lipsa aer

| Mmn a răspuns:

Piele de gaina se face pe sistem nervos. Raspus la intepaturile alea din senin