| xXxBadBoyyxXx a întrebat:

Buna tuturor. Am o mica problema. De vreo saptamana, cand depun efort fizic, sau cand ma masturbez simt o durere mare in partea stanga a capului. Daca stau linstit nu simt acea durere. Punctele de durere sunt la ceafa si la frunte. Dupa masturbare durerea persista cam 2 ore. Stiti cumva ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

In zona aia a capului e situata prostia. E si normal sa te doara cand o actionezi!happy

| misu a răspuns:

Ai probleme mari...