| anonim_4396 a întrebat:

Uneori am o durere destul de mare in partea din spate a capului, dar nu pe langa ceafa, ci putin mai jos de varf, in stanga. Durerea o simt in special in zona aia, apasat, si se duce spre ochiul stâng dar acolo se simte destul de putin. Ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AleexisViol3t a răspuns:

Este posibil sa fie si de la lipsa fierului? Pentru ca am o anemie autoimuna si lipsa de fier

| Ilovecluj a răspuns:

Poate ai tras curent. Ai stat langa vreun geam deschis recent sau in bataia aerului conditionat?

| AleexisViol3t a răspuns (pentru Ilovecluj):

Nu, am uitat sa specific faptul ca durerea apare o data pe saptamana sau de 2 ori, cu alte cuvinte nu e prima oara

| Sorin2001 a răspuns:

Cancer

| Anonimhm a răspuns (pentru Sorin2001):

Daca nu e uflat nu cred ca are de ce sa se ingrijoreze... e curent...am patit-o si eu de nu puteam sa imi intorc capul!

| AleexisViol3t a răspuns (pentru Sorin2001):

Mulțumesc de încurajare!