| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tuturor.Am o problema putin mai rusinoasa pe care am sa o impartasesc cu voi.De ceva vreme tot am gaze intestinale (besini) foarte dese.Si sincer nu stiu ce sa ma mai fac. Emana un miros intepator de varza stricata rolling on the floor Pe bune.Ce imi recomandati? sad Precizez ca nu am mancat fasole de foarte multa vreme...sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Inseamna ca ai un stomac bun laughing, dar daca mai mananci si fasole ce se va intampla laughing

| cristianfrunza a răspuns:

Inseamna ca esti sanatoasa!
Orice lucru care miroase si se strica este sanatos! Si nu glumescbig grin
Totusi fa un tratament dintr-ala cu Activia ca tot am vazut la TV ca scapi de balonari. Sau mergi la un doctor cel mai binebig grin.

| RAY a răspuns:

Sunt medicamente la farmacie sau manca mere regleaza tranzitul intestinal si bea multa apa

| Cristian0884df11 a răspuns:

Daca emana un miros urat pune-ti un odorizant bradulet la fundulet sau daca e incomod craceste-te si parfumeaza-ti curull adanc in ***** sa aiba efect si cand dai drumu va emana un miros placut si ca sa nu te mai besesti stiu eu... baga un plasture sau un dop sau merge si cu scoci lipesti cu scoci fundul si gata sau super glue sunt mi si mii de metode le poti incercalaughing