| jhonsmyth a întrebat:

Hey,o intrebare!
De ce cand mananc mereu fasole imi vine sa dau niste besini de ma sperii si eu de ele,cate o data?
De exemplu eri am mancat fasole si dimineata cand plecam la munca eram in masina, am dat o fasa de or trebuit sa opresc in parcarea de pe autostrada, ca sa iasa repede mirosu.
Doamne ce miroseausad dau funda cel care imi va zice din ce motiv dau gaze de la fasolesad

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Păi şi ce-i rău în asta?
Băşeşte-te ca un semizeu, până-ţi crapă găoaza în două şi faci bătături pe buci. E ceva perfect natural.

2 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

rolling on the floor Serios? Chiar ai pus intrebarea asta? rolling on the floor)) P.S data viitoare cand gatesti fasole asigura-te ca e bine fiarta laughing)
P.S.2 acum imi vine sa vomit laughing

| Cristian0884df11 a răspuns:

Baga dopu sau parfumeaza-ti curull adanc in ***** cu niste aroma de new car si o sa miroasa frumos!