| alecsa91 a întrebat:

Am o scolioza cam uratica de ceva timp si, fiindca nu ma durea spatele, am neglijat problema. Acum insa ma doare ingrozitor si am mers la medic... Urmeaza sa mi se faca raza, sa se vada coloana si sa vada doctorul de unde incepe rezolvarea problemei.

Este pe aici cineva care a avut sau are probleme de acest gen? Daca da, ati dori sa impartasim unele idei in alta parte (Facebook, de exemplu)? Mi-e un pic teama si mi-ar face bine sa discut cu cineva care a trecut prin asta! Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Cunosc o persoana cu scolioza si am cateva cunostinte generale in domeniu, daca ai vreo intrebare o astept aici sau printr-un Mesaj.

| alecsa91 explică (pentru CuriousStuff):

Mulţumesc, verifică te rog la mesaje private!