| DrTerrible a întrebat:

Buna tuturor. Am racit de cateva zile, ma doare gatul si tusesc putin, ce ma sperie este ca de ieri am excesiv de multa saliva in gura, imi vine sa scuip din 2 in 2 minute. A patit cineva asa ceva?
Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inghite saliva si nu scuipa, ca-ti contaminezi toata familia cu infectia sau virusul care-l ai.
Mergi la medicul de familie pentru consultatie si medicatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai auzit multe persoane sa aiba probleme acum. Mie mi-a crescut tensiunea si mi se inchide gatul si ma dor plamanii. E putin probabil sa fie covid

| vlllaaddd a răspuns:

Si eu scuipam din 2 in 2 min din cauza ca imi venea sa vomit