| AnaigroeG a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor :-s

Azi am descoperit ca o parte din firele de par de la gene sunt mult mai scurte decat celelalte.nu se vede foarte tare diferenata. dar nu inteleg de ce.de parlitthinking nu am avut unde sa le parlesc. si asta se intampla doar un ochi.as vrea sa imi ziceti tot ce stiti despre gene tratamente. orice sa ma puteti ajuta. Multumesc anticipat! kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mhg a răspuns:

Ai putea să foloseşti ulei de ricin, deoarece acesta grăbeşte creşterea acestora şi le îndeseşte.

4 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

Esti frumoasa si asa tongue

| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

Nu e nicio problema daca firele de par de la o geana sunt diferite fata de cealalta. Exact ca si oamenii, cu totii suntem diferiti, unul e mai slab, altul mai gras, unii sunt scunzi, altii inalti.Nu ai de ce sa te sperii pentru ca daca stam toti si ne uitam atent, nimeni nu are firele de par egale tonguehappy

Bafta! :*

| AnaigroeG explică:

Pana la urma am descoperit de ce sunt asa.de la intorcator.in loc sa le intoarca le-a taiat.era defect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e vreo problema, cred ca e ceva normal. si daca nu se observa, de ce-ti faci probleme? si la mine e la fel.