| MiSSyoUNow a întrebat:

:*
Am si eu o intrebare : Este vreo problema daca iau si pastile cu ananas si pastile cu spirulina in acelasi timp?
Adica daca iau cu 30 minute inainte de fiecare masa (3 mese pe zi ) o pastila cu ananas si una cu spirulina.
Voi ce credeti?
Imi poate face rau?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

In principiu nu e nicio problema. Insa, cel mai bine e sa citesti prospectul de la pastile (daca nu il mai ai, exista si online) si vezi ce scrie la Interactiuni sau Folosirea altor medicamente. Acolo iti explica cu ce medicamente nu e voie sa le iei.

1 răspuns:
| adyady54 a răspuns:

Nu e nimic.