| Girip_Gabriela_1999 a întrebat:

Bună tuturor! as vrea sa imi spuneti daca este normal sa ma intepe inima aproape zilnic mentionez ca aceste dureri in piept s-au facut prezente acum 2 ani.pe atunci ma intepa o data la cateva luni,insa acum orice as face este intampinat de aceasta senzatie de durere in piept pe care o am atunci cand ma trezesc,cand consum dulciuri, ma enervez, sau de multe ori fara nici un motiv..Ar trebui sa ma duc la un medic sau ma confrunt cu o lipsa banala de calciu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Duchess a răspuns:

Nu, nu e normal! Si eu pateam asa, luam calciu imediat si imi reveneam. Eu spun sa incerci o cura de calciu cu D3, daca nu iti trece ar fi cazul sa consulti un medic. Ai grija de tine!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi bine sa faci un control si un EKG.
Nu este de joaca cu inimioara, poate nu te odihnesti/poate pierzi noptile.
O seara bunahappy

| ElenaSA a răspuns:

Mergi si fa o EKG. Uneori inima te doare si de la oboseala, stres.