| Corcoduse99 a întrebat:

Azi dimineata am inceput sa respir greu pe nara dreapta si mereu simt ca mi-e frig! Port cate 2 bluze pe mine si tot simt un aer rece cu toate geamurile inchise..respir foarte greu si am insomnii..bineinteles ca o sa merg si la doctor dar as vrea sa stiu cam ce am patit..precizez ca nu fumez dar am baut mult cola in ultimele zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ionutalex13 a răspuns:

Parerea mea este ca ai deviatie de sept.se asociaza cu respiratie grea si insomnii.eu lucrez in domeniul medical. daca e asa trebuie sa te operezi si o sa scapi

| Corcoduse99 explică:

Ce varsta trebuie sa am ca sa ma operez de asa ceva?