| Anisoaraa a întrebat:

Buna tuturor.:*! de 2 zile..ma doare foarte rau stomacul si orice bag in gura vomit..ar putea fii o indigestie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Misspink2000 a răspuns:

Cred ca da dar poate sa fie si de la caldura.Bea ceai de menta cu lamaie, mananca compot si stai linistita in pat.

3 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Nu iti pot spune ce ai exact, dar cel mai bine mergi la un doctor si spune-i ce simptome ai.Cu siguranta iti va recomanda ceva sa-ti treaca.Sanatate!

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
SFatul meu este sa mergi la meidcul tau de fmailie!
Asa vei afla rezultatul problemei tale!

| DyNo a răspuns:

Este posibil. Totusi sfatul meu ar fi sa mergi la un medic care iti vazice pe loc ce ai.