| denisaa_4298 a întrebat:

Buna tuturor.de vreo 2 zile ma doare burta insa ma doare cam vreo 5 min si se opreste, dupa iar ma ia, si ma ia si carcei la piciorul drept! stiti dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Ai crampe!

| danielavinca a răspuns:

Te doare burata sau te doare in dreapta jos destul de aproape de piciorul drept daca te doare in dreapta poate fi apendicul

| Andreiiiii a răspuns:

1.Bea otet de mere vreo 2 linguri 2.Mananca orez 3.Bea ceai de menta