| StefanMedeea5 a întrebat:

Ieri am fost la baie și am observat că pe lenjeria intimă era puțin sânge. Azi nu era sânge ci era un lichid galben spre maro.PS: nu mi-a venit menstruația

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Alte detalii? ti-ai inceput viata sexuala? ai luat vreo pastila cu efect secundar sangerare? Ai zis o chestie mega vaga, de unde sa ghicim de unde iti vine sangerarea mai ales ca nici nu suntem medici? du-te fata la medic laughing

| Raven a răspuns:

Nu ți-a mai venit menstruația până acum ori ești sigură că ceea ce a pătat lenjeria nu era menstrația? Cam ce vârstă ai, ți-ai început viața sexuală? E greu de zis ceva sigur cu atât de puține date la dispoziție. Oricum, dacă nu ți-a mai venit până acum, așa se manifestă, n-ai motiv de îngrijorare.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E infectie, mergi la doctor