| Anonim_1434 a întrebat:

Buna uitati problema mea http://www.tpu.ro/......us-otipax/ acum daca trag de lobul urechii parca se sparge o bula de ceva si simt ca de parca as avea o vata in ureche ce sa fac? astazi am programare la medic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu fă nimic, cel mai bine e să nu tragi de lobul urechii, aşteaptă consultul medicului. Nu te mai îngrijora şi panica! Baftă!

| ioanaoancea a răspuns:

Buna, daca poti ajunge in Bucuresti la clinica AUDIO-OPtica, este un medic foarte bun, au fost foarte multi cu probleme de genul tau si nu au mai avut probleme apoi. Nr de telefon este : 021. 305. 72. 51 O zi buna!