| anonim_4396 a întrebat:

Unde se face vaccinul de 14 ani? În mână sau picior sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

In brat.

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

În mână, de către medicul de familie.

| BlackRaven45 a răspuns:

In brat. Toate se fac in brat.

A se retine ca membrul superior are 3 parti: Brat, antebrat si mana. Am vazut ca multi se refera la tot membrul superior ca ''mana'', ceea ce e gresit.

| Anonima975 a răspuns (pentru BlackRaven45):

Mulțumesc!

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Anonima975):

N-ai pentru ce happy

| Nătărău a răspuns:

În inimă și-n creier, prin picior.

| Valentina_Reut_1985 a răspuns:

In mana. Funda?

| What01 a răspuns:

În mână