| Clauudikta a întrebat:

Va rog ajutati-ma e urgent! Azi dimineata m-am dat cu fixativ pe par si din greseala mi-am dat si in ochiul stang. Probabil m-a si tras curentul ieri.
Imi curge ceva alb din ochi si ma doare abia il pot deschide. Ce inseamna asta? Cum poate fi tratat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Mergi urgent la medicul oftalmolog. Risti sa-ti pierzi vederea daca nu iti tratezi ochiul. http://www.i-medic.ro/......ul-ochilor

| b0denN a răspuns:

Azi dimineata trebuia sa te speli cu apa foarte multa! Acum puneti ser fiziologic la coada ochiului ca sa-ti treaca.

| Ana3389 a răspuns:

Nu stiu, du-te la un medic