| crysty1067 a întrebat:

Buna va rog mult de tot spuneti-mi si mie unde gasesc Roferon injectabil la farmaciile din bucuresti va rog mult dau fundita mareeee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 12alex12 a răspuns:

Mai bine ai lua din astea mai cunoscute:
Heroina,CIADO,Cannabis, Hasis, Cocaina big grin big grin big grin

| crysty1067 explică:

U esti si batut in cap astea e injectabile pentru leucemie daca nu sti c injecti sunt taci naibi din gura

| 12alex12 a răspuns (pentru crysty1067):

Pai da nu te mai fac sa te simzi rau

| crysty1067 explică (pentru 12alex12):

Esti batut in cap copile