| Lkaoeodj a întrebat:

BUNA! Va rog mult de totam urgent nevoie de o clinica de cardiologie care imi poate da o scrisoare medicala ca sunt apta sa lucrez, gratis cu bilet de timitere! Am cautat pe net, cand sun spune ca trebuie sa platesc! Va rog mult de tot, ajutati-ma este super urgent, daca o sa ma dea afara de la munca din cauza ca nu am adus scrisoarea medicala o sa ma omor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista clinica de inima sau de alta specialitate pe gratis, totul se plateste la aceste clinici private sau la medicul specialist.

Doar la spitalul de stat si la medicul de familie nu platesti, mergand pe gratis.

Pentru atata lucru nu trebuie sa te omori, ci doar sa platesti consultatia si adeverinta medicala, la medicul specialist unde trebuie sa mergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește asta:Https://m.dcmedical.ro/......09218.html

Eu zic că nu ești apt pentru muncă dacă vrei să te omori.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Ce aveti voi ca va omorati pentru orice lucru?
Fisele si adeverintele medicale pentru angajare se fac numai contra-cost. Dar nu costa o avere, o poti plati.