| ioanaccc a întrebat:

Va spun din prima, daca aveti chef de caterinca, nu raspundeti. Deci, am slabit, si practic am ramas fara fund straight face. Cine imi poate spune cum pot avea un fund bombat? Prin exercitii? Dac imi dati niste exercitii, sa fie unele care sa dea rezultate. Mersi, funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cele mai bune exercitii sunt genuflexiuni cu bara si aparatele pentru picioare si fund.

Astea combinate cu o alimentatie bogata in proteine.

| Omulrational a răspuns:

Unii oameni nu au casa, sunt bolnavi, sufera si voi...Intrebarea ta reflecta ce o sa ajunga generatia asta.

| EmaS a răspuns (pentru Omulrational):

Iata un raspuns rational!laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Omulrational):

Si ce ar trebui sa facem, sa stam pe spate si sa nu facem niciun efort sa aratam bine sa fim sanatosi? Cu ce ii ajutam pe cei care sufera ca stam degeaba?

| EEEuuu a răspuns:

Pai trebuie sa faci sala... in mare parte la aparatele pentru picioare sa te hranesti corespunzator te mai poti documenta si pe net happy Funda?