| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Vara asta vreau sa plec in Turcia(Istanbul) la o ruda care locuieste acolo ca sa muncesc! Am aparat dentar de 4 luni pe dintii de sus.Intrebarea mea este daca ma pot duce din Iunie pana in Septembrie acolo daca in fiecare luna trebuie sa imi activez aparatul dentar? Pot sa imi activez si acolo la o clinica stomatologica? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| HLucian a răspuns:

Astfel de detalii le poti obtine de la ruda care locuieste deja acolo. Eu cred ca da, dar cu siguranta preturile sunt mai ridicate.