| AnnaOn7 a întrebat:

Stiti vreo clinica stomatologica foarte buna in Bucuresti unde imi pot pune un aparat dentar fara extractia molarilor? Trebuie sa indrept doar caninii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| EmiTeo a răspuns:

Buna, iti recomand clinica CityDent https://citydent.ro/ au un personal profesionist si un cabinet stomatologic bine dotat!

| Vicnz a răspuns:

Buna! Nu stiu o clinica anume, dar tu trebuie sa stii ca nu are nimeni dreptul sa iti extraga ceva fara acordul tau! Orice stomatolog specializat in montare de aparate dentare poate face lucratea asta fara extractie! Stiu ca e nu e usor de gasit medici constiinciosi, dar e bina sa ai informatia de mai sus!

| bvbescu a răspuns:

Eu am fost la Clinica Shalbaf, de pe d-na Ghica si am fost foarte multumita.
http://clinica-shalbaf.ro/
Medicul te asculta si stabiliti impreuna solutia cea mai buna pentru tine, ceea ce e foarte fain, fata de alti medici.

| stefandaniel123 a răspuns:

Eu am fost la DentoCare (www.dentocare.ro) pentru aparat si am colaborat foarte bine cu medicii, in plus confirm ce a zis Vicnz, nimeni nu are voie sa iti scoata dintii fara acordul tau :))

| Lvc2000 a răspuns (pentru stefandaniel123):

Bunaaa! La ce medic ai fost și cum a fost rezultatul final? As vrea și eu sa merg la aceeași clinica pentru ca au și prețuri bune, dar caut păreri pentru ca înainte de preț vreau ca medicul sa fie bun. Mulțumesc mult!