| IAmAGreatPotato a întrebat:

Vazusem pe multe videoclipuri facute de persoane din America despre Apetamine, care cică ar fi o vitamina foarte puternica care te ajuta sa iei in greutate foarte repede. Eu am un metabolism care nu ma lasa sa ma ingras oricat as incerca. De mica am tot luat vitamine foarte scumpe care erau degeaba. Voiam sa intreb daca il pot cumpara din Romania, sau daca nu, macar un site de pe care pot sa-l comand si sa nu fie teapa. Daca ati incercat tipul asta de vitamine va rog sa-mi spuneti daca au avut vreun efect happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai crede toate prostiile.