| justanotherprettyface a întrebat:

vi s-a intamplat vreodata ca dupa ce ati stat multe ore la calculator sa aveti niste junghiuri in cap?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu. Calculatorul e prietenul meuhappy. Am avut multe nopti nedormite din cauza lui, multe zile de lucru pe el, dar niciodata nu m-a durut capul sau ochii.

Răspuns utilizator avertizat
| Boo a răspuns:

Depinde si de persoana...
dar daca stai prea mult la calculator risti sa-ti strici ochii(cum mi s`a intamplat mie). si poate ca nu ai probleme cu vederea(gen nu vezi bine) dar ai dureri de cap...si e tot un fel de dereglare de vedere. daca ochii poti sa-ti faci un control...
dar poate sa fie si din cauza stresului sau raceala... daca stai pana noaptea tarziu la pc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a durut de foarte multe ori capul de la calculator...

| camionagiull a răspuns:

Ahoooo eu am stat o data mult timp la pc si stau cat vreau la el am stat o data 12-5 dimineata