| MeMeMeMeMe a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa nu aveti niciun ban? sad

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Exclus așa ceva!
Banii sunt cheltuiți "cu cap"!
Pa, pa.

| Chαяtreux a răspuns:

Da, si fix atunci imi veneau cele mai faine idei de chestii pe care le-as putea cumpara laughing

| morningstar a răspuns:

Tuturor li s-a intamplat macar o data in viata, dar nu toti recunosc.

| Mădă0611 a răspuns:

Da, de atunci incerc sa fiu atenta cu banii. Toate au un inceput.

| zurick a răspuns:

Da.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu.
Chiar dacă nu am niciodată prea mulţi, niciodată nu cheltuiesc tot, până la ultimul leu. Întoitdeauna mi-am păstrat o rezervă...

| drogh a răspuns:

La mine? De multe ori. E lucrul cel mai enervant că nu pot cumpăra nimic din ceea ce vreau din lipsa banilor. În fine, de acum plec cu buzunarul plin, iar celălalt cu un pistol de jucărie. În caz de cineva vrea să comită vreun furt şi mă are pe mine ca victimă.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Da, mie mi s-a intamplat de multe ori sa nu am nici un ban

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În fiecare zi laughing.

| TheAvenger a răspuns:

De prea multe ori ca să pot să le număr.

| Ana_4223 a răspuns:

Bineinteles ca ni s-a intamplat tuturor si sunt sigura ca nu doar o data.
Mai bine ai intreba daca ni s-a intamplat sa avem intotdeauna bani laughing

| andreeadenisa22 a răspuns:

Da, chiar de multe ori. crying Acum e bine ca am. laughing

| girl00 a răspuns:

De multe ori happy cred ca tuturor ni s-a intamplat happy

| x3Sunshine a răspuns:

Da.
Cand am pofta sa cumpar ceva nu am destui bani dar na...le cer uneori si parintilor dar acum sunt mare si trebuie sa ma descurc

| undergraud a răspuns:

Da de multe ori cate odata chiar cand aveam cea mai mare nevoie

| funny4smile a răspuns:

Da,de multe ori