| Akahskbw191ut2 a întrebat:

Bună! Voi cate absorbante folositi in timpul menstruatiei? Sunt la început și vreau sa știu dacă un pachet îmi ajunge 6 sau 7 zile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Ar trebui sa fie suficient un pachet, în jur de unul folosesc și eu.
Eventual cumpara doua în caz de iti mai trebuie 2-3 absorbante în plus.