| StefiMaria a întrebat:

Buna!
Voi ce mancati la micul dejun, la pranz si la cina? happy Si la ce ora luati aceste mese?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Pai la micul dejun, nu am ora fixa, atunci cand ma trezesc atunci mananc... spre exemplu mananc 2 felii de paine cu Almette sau margarina cu gem big grin si un fruct ceva.

La pranz mananc un piure, o supa, piept de pui, cartofi fierti laughing ceva usor de facut ca supa o face mama big grin

si la cina nu mananc ca eu seara ies in oras si vin pe la 10 acasa si nu mai mananc la ora aia big grin mananc o inghetata sau beau un suc cevathinking

| allleeeee a răspuns:

Buna!
Micul dejun nu prea il servesc pentru. ca ma trezesc tarziu.
Dar daca ar fi:
Mic dejun (ora 9):
Diferite legume sau branza cu rosii laughing, sandwichiuri.
Pranz (ora 1):
Aici nu trebuie sa mananci aceleasi lucru, trebuie sa mananci ceva in fiecare zi.
Cina (ora 7):
Aici trebuie sa mananci ceva usor, pentru a fi usor digerat(salate).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananc cand mi-e foame.nu am ore fixe la care sa mananc.