| smilewithme a întrebat:

Credeti ca aveti un mod de viata sanatos?
ce mancati la micul dejun, pranz si cina?

6 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Dimineata: cipsuri
Pranz: Pizza uriasa
Cina: O cola de 2 l (ceva usor)
Iar intre mese cate 2 tigari. ^^

| BlackVeil a răspuns:

Asa e, nu e chiar asa, uneori mai bag si cate o shaorma mica. big grin

| ancutsa410 a răspuns:

De obicei mananc destul de sanatos.
dejun: un sendwish cu shunca, sau salam, sau doar o felie de paine cu gem, oua.depinde
pranz: o supa si felul 2 continand intodeauna carne la gratar{doar asa mananc carnea}
cina: ceva usor, cateodata doar un fruct
si desertul dupa fiecare masa ceva fara multe calorii...acuma depindehappy
si micul dejun, pranzul si cina la mine sunt in cantitati destul de micihappy

| smilewithme explică:

BlackVeil si mai esti in viata?laughing) hai ca nu cred ca e chiar asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare zi, altceva. E sanatos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La micul dejun-un activia
la pranz-in fiecare zi mananc ceva diferitlaughing
la cina-in fiecare zi ceva diferit
laughing