| Yuoia a întrebat:

Bună!
Voi cum suportați măștile ude pe față?
Că acum se udă de la ploaie, de la lapoviță.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia si tu o umbrelă!

| Yuoia explică (pentru sierra1):

Si de ce anume sa o agat? De maini am nevoie ca sa muncesc.

| sierra1 a răspuns (pentru Yuoia):

Domnia ta lucrează in "ploaie și lapoviță"?

| Yuoia explică (pentru sierra1):

Imi pare rau pentru tine ca vei face un soc, dar trebuie sa afli ca nu toti suntem frecatori de menta. Mai sunt si fraieri care muncesc ca sa-ti fie tie bine.

| sierra1 a răspuns (pentru Yuoia):

Totuși, nu ai răspuns: domnia ta lucrează in "ploaie și lapoviță"?

pese - ce-i aia "frecatori de menta"
pese - cum mie-e mie mai bine că tu muncești?

| Mirel4412 a răspuns:

Cum a zis cineva, ia ti o umbrela.

| Yuoia explică (pentru Mirel4412):

"Cineva" ca si tine, nu gandeste ca nu am decat 2 maini. Cum mai lucrez daca tin umbrela?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu suporti masca, te autoizolezi la domiciliu.

| Yuoia explică (pentru anonim_4396):

Nu pot lipsi de la serviciu. Tu gandesti?

| h379m3973423 a răspuns:

Bună,
Îmi încălzește fața când merg pe afară, nu-i rău, nu-mi mai îngheață nasulhee hee. Pot să o asortez și cu hainele...
De deranjat nu mă deranjează absolut deloc.

| Yuoia explică (pentru h379m3973423):

Cum poate sa-ti incalzeasca fata cand e uda si afara e lapovita, deci undeva la zero grade?

Răspuns utilizator avertizat