| ANA1298 a întrebat:

Bună! Voi merge la un control endocrinologic deoarece am o problema cu transpiratia excesiva si urât mirositoare, imi puteti spune ce se va intampla sau ce ma va întreba, va rog mult?
Ps: Sa stiti ca ma spală mereu si folosesc si deodorant, antipespirant etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SemJuizo a răspuns:

Iti va adresa intrebari aleatorii din urmatoarele domenii:
-biologie moleculara;
-fizica cuantica;
-astrofizica.
Sau iti va cere sa reciti toate cele 98 de strofe ale poeziei "Luceafarul" de Mihai Eminescu.

La modul serios, acum! Ce ar putea sa se intample?! Te va consulta si eventual iti va indica sa realizezi anumite analize.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Istoricul familial este important pentru medic, te va intreba cine din familie mai are problema pe care o ai tu, posibil sa fie mostenită genetic, ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate si din alimentatie sa fie o cauza, pana la urma esti ceea ce mananci.
Intrebari normale ce altceva sa iti puna, nu te taie in cabinet stai linistita.

| ANA1298 explică:

Am vrut doar sa imi fac o idee despre cum va fi, dar se pare că sunt luată peste picior?