| Marko_7130 a întrebat:

vreau sa cumpar crema Gerocossen cu SPF 50.

Mai apar alunite daca dau cu aceasta crema si daca stau intre orele care trbuiesc la bronzat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sorina_1401 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa consulti un medic dermatolog iti va recomanda el ce trebuie sa folosesti.Nu te prosti sa folosesti tot felul de creme luate din reclame sau de pe net crede-ma ca iti va face mai rau. bafta