| NebunieLaSecunda a întrebat:

vreau sa fac un curs de macaragiu si as dori sa aflu ce analize trebuie sa fac, dar vreau sa le stiu pe toate, stiu ca la sange, psihologic, vedere etc dar vreau sa aflu analizele la sange (ma refer ce tip de analize aici: pentru drog, alcoolemie, sau din alea normale etc) intelegeti voi, O zi buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bulin a răspuns:

Pentru droguri ti se analizeaza urina... faci analize normale

1 răspuns:
| NebunieLaSecunda explică:

Deci se fac analize normale?