| rebekatop1 a întrebat:

Vreau sa imi cresaca parul mai repede ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Sampon pentru crestera parului sau ulei de ricin.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uleiul de ricin accelerează creşterea părului, este folosit prin multe tratamente. Se găseşte prin farmacii sau plafare, plus că este şi ieftin.
O alimentaţie bogată şi echilibrată, iar un stil de viaţă cât de cât sănătos, favorizează creşterea părului.
Stresul, agitaţia, o alimentaţie nesănătoasă nu sunt deloc recomandate!
De asemenea, tunsul din vârfuri funcţionează chiar foarte bine, măcar un cemtimetru, ajută la creşterea sa sănătoasă.
Te pup!

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Meris de fundakiss

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Mersi de funda.