| ralfy123 a întrebat:

Sunt baiat, obisnuiam sa am parul lung sa-l tin in sus intr-o parte. M-am tuns si acuma e prea scurt, arat groaznic. vreau sa imi cresaca mai repede ce sa fac?

3 răspunsuri:
| CrazyYoyo a răspuns:

Pai nu prea poti face nimic..doar sa ai rabdare. O sa creasca kiss Te poti da cu ulei de ricin. Il aplici pe par apoi il lasi sa actioneze 3-4 ore, apoi clatesti. este maxim 30 de lei un borcanel. Insa, nu actioneaza repede ci in timp. Cu rabdarea treci si marea :*!

| Madeline33 a răspuns:

Nu exista nici o solutie minune care sa-ti faca parul sa creasca mai repede.
Sincer, singurul lucru pe care poti sa-l faci este sa te resemnezi si sa incerci cumva, asa cum e el mai scurt, sa-l faci s-arate mai bine. Vine vara, pui o sapca, si se rezolva, pana creste. Nu-i asa de rau cum vezi tu, stai linistit.Lumea se va obisnui repede cu noua ta tunsoare. Ai rabdare.
Bafta.