| MaidenRose a întrebat:

Vreau sa imi dau singur un pierce si nu stiu ce fel de seringa trebuie sa cer la farmacie, am auzit ca cea mai buna ar fi branula... Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Da.Branula.Nu seringa! Du-te la tanti farmacista si cere-i branula pentru a-ti face pierce-uri.Va stii ea ce marime trebuie.