| magda2454 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie o crema pentru vergeturi in timpul sarcinii. Dau funta pentru raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Untul de shea (il gasesti la L'occitane) este cel mai bun pentru prevenirea vergeturilor si tratarea celor roz/mov. Dar si ulei de masline este destul de bun. Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cremă pe bază de elastină și colagen este cea mai indicată, ajută la elasticitatea pielii fără vergeturi.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

@magda2454, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

| magda2454 explică:

Cu placere