| anonim_4396 a întrebat:

Crema anticelulita nu este acelasi lucru cu crema pentru vergeturi,nu-i asa? Daca gresesc, va rog sa-mi spuneti! Am nevoie de un raspuns cat mai repede cu putina.

Răspuns Câştigător
| ana233 a răspuns:

Crema anticelulita nu este acelasi lucru cu crema pentru vergeturi. Crema anticelulitica este pentru a diminua aspectul de coaja de portocala, iar crema pentru vergeturi iti intinde pielea pentru a nu mai avea acele dungi de culoare violacee (apoi sidefie), localizate in regiunea abdominala sau la fese si care apar in sarcina, obezitate, in boli endocrine etc.

1 răspuns:
| Pufffx a răspuns:

Crema pentru vergeturi e ca sa iti intinda pielea si sa scapi de acele "cute"nedorite.
Crema anticelulita este sa elimini grasimea si sa oferi pieli un aspect mai frumos.
Bafta:*.