| Loredana12031995 a întrebat:

Voi ce creme pentru vergeturi folositi in timpul sarcinii? happy

Răspuns Câştigător
| Miky90120 a răspuns:

Nu iti recomand sa folosesti creme pentru vergeturi pe care le gasesti in comert, pentru ca pot contine parabeni, parafine etc, care fac rau, mai ales in timpul sarcinii. Recomand cu drag BioOil de la A&D PHARMA, il gasesti exclusiv in farmacii, insa este incredibil. Este multifunctional si il poti folosi pentru Cicatrici
Vergeturi
Nuanta neuniforma a pielii
Pielea imbatranita
Piele deshidratata.
In plus miroase nemaipomenit si se absoarbe foarte repede in piele.

Sper ca ti-am fost de ajutor!