| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac radiografie la o masea de minte, in spate la Dioda (Constanta), imi trebuie trimitere de la stomatolog? Maseaua trebuie scoasa chirurgical, stiti vreun cabinet in Constanta cu preturi mai mici? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexMotanul a răspuns:

Dr Resit Ayla este un medic experimentat si la preturi ok... informeaza-te pe http://dentoplus.ro

2 răspunsuri:
| Tudorand a răspuns:

Pai radiografia o faci ca vrei tu sau te-a trimis un stomatolog?

| abydeea a răspuns (pentru Tudorand):

Stiu care masea este, deci nu mai are rost sa mai platesc un consult la stomatolog doar pentru trimitere.