| MIXHY a întrebat:

BUNA! Vreau sa stiu si eu cum pot sa ma ingras rapid, cat mai repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kra4uNitZza a răspuns:

Eu tot vroiam sa ma ingras rapid si o femeie mi-a dat un sfat ca sa mananc pine moale moale,abia adusa in magazine,iti propun sa incerci pentru ca eu m-am ingrasat fata de cum eram,chiar ajuta, succes, imi dai FUNDA?

5 răspunsuri:
| Giinger a răspuns:

Baga dulciuri in tine cat poti, dormi cu burta plina, nu mai fa sport, ia supliment de vitaminetongue

| oanaX a răspuns:

Mananca in fiecare zi cate o pizza de la fast food sau multe dulciuri

| Kidooooo a răspuns:

Mananca multe vitamine si combinatia de cartofi cu carne merge bine pentru ingrasat.Baftahappy

| BlueStar12 a răspuns:

Pai pur si simplu sa mananci mult si sa faci mai putina miscare, cu alte cuvinte sa lenevesti.Probabil ca ar merge mai repede si daca ai manca si mancare care ingrasa gen cartofi prajiti si paine.

| denyssa_1373 a răspuns:

Mananca mult