| Tina139 a întrebat:

Cum sa ma ingras repede? Sunt foarte slaba si vreau macar sa mi se adauge citeva kg in plus! Am 1.51 si 35 de kg? Spuneti-mi e normal asa ceva si un sfat cum sa ma ingras mai rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SunnyDay88 a răspuns:

Adica vitamina c nu se vinde?
papa mai multa mancare, mai sortata, mai multe mese pe zi (nu doar 3 si alea de sa-ti plesneasca burta).
dar ca si greutate nu esti f slaba. iti mai trebuie 6 kg. cred ca unele sunt invidioase pe tine. stai calma si eu sunt sub limita de jos a greutatii si nu ma plang si nu-s nici complexata. bucura-te ca esti asa si nu invers.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu esti slaba de speriat, cam 41 de kilograme ar trebui sa ai, deci te apropii incet incet daca mananci mai consistent, mai diversificat, poti merge la medic sa vezi ce parere are.
Te pup!

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Cumpara de la farmacie pastile pentru pofta de mancare

| Tina139 explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

In orasul meu nu se vind asa ceva de pastile sad

| SunnyDay88 a răspuns (pentru Tina139):

Adica vitamina c nu se vinde?
papa mai multa mancare, mai sortata, mai multe mese pe zi (nu doar 3 si alea de sa-ti plesneasca burta).
dar ca si greutate nu esti f slaba. iti mai trebuie 6 kg. cred ca unele sunt invidioase pe tine. stai calma si eu sunt sub limita de jos a greutatii si nu ma plang si nu-s nici complexata. bucura-te ca esti asa si nu invers.

| rikkimady16 a răspuns:

Nu prea poti sa te ingrasi rapid. depinde si de metabolismul tau. eu am 1, 62 si 41 de kg si nici eu nu pot sa ma ingras cu toate ca mananc tot timpul si la ore tarzii. daca totusi vrei sa incerci sa te ingrasi poti sa iei niste vitamine cu toate ca sunt putin mai periculoase pentru ca s-ar putea sa te ingrasi mai mult decat vreihappy