| CafeaCuFrisca a întrebat:

Voi ce sampon folositi pentru parul gras? Si sa fie si eficent. Eu am incercat peste100 de sampoane si nu s-a dovedit niciunul a fi bun.Multumesckiss

Răspuns Câştigător
| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

Eu folosesc un smpon FAVISAN antimatreata care se dovedeste a fi bun si pentru ingrasarea parului. Daca te speli de 2 ori pe saptamana cu el parul nu se mai ingrasa atat de repede. Plus ca va mirosi si a menta. Cand te speli, lasa.l sa actioneze 3 minute. Funda? happy

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Incearca dercos (vichy) sau harrogate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi recomand şampon profesional cu minerale de la Marea Moartă:
http://www.beautyminerals.ro/......-1291.html
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc sampon wash&go si balsam ultra doux cu aloe vera.
Este ok deocamdata.:X

In cazut tau recomand sa mergi la farmacie sa ii spui farmacistei problema ta si te va ajuta
pa-pa

| mariukka a răspuns:

Eu folosesc sampunuri de la avon sint ft bune cel putin pentru mine