| Saraaa a întrebat:

Bunalove struck.
Aseara am fost la o petrecere sh am trasthinking Au facut niste baieti un jointstraight face. dar nu stiu sigur ce a pus in el. Adica am tras 2 sau 3 fumuristraight face. Si intr-un minut m-a luat cu ameteala. ii vedeam dublu cand intorceam capu totul se misca in reluare. Eu cu prietena mea am fost la baie si radeam sh ameteam nu stiam ce sa facem eram panicate dar radeam in acelasi timp si o vedeam pe Irina(prietena mea) dubla vedeam ca totul se misca. Nu aveam saliva in gura sh abia puteam respira inima`mi batea foarte tare o simteam in gat cum imi batea. Am mai stat putin si am plecat pe drum vedeam persoane care nu exista( de ex la distanta vedeam un copac sh credeam ca e o femeie iar cand ma apropiam de el imi dadeam seama ca e copac) Aveam impresia ca ma urmareste cineva credeam ca sunt caini in spatele meu auzeam voci care nu erau. Si acum dupa ce m`am trezit nu mai am nimic. doar o durere de cap. si ma doare foarte tare spatele nu-l pot tine drept, picioarele si mainile abia pot merge.
Imi spune cineva ce am fumat sh ce as putea patistraight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Acei baieti te-au drogat. Fii mai atenta, puteau sa profite de tine.

| alex_5091 a răspuns:

Te-ai drogat ca proasta laughing))))