| Georgeta1r a întrebat:

Bună, zilele trecute m-am apucat de niște exerciții pentru abdomen.
Ieri noapte m-am trezit cu ințepături deasupra buricului. În aceasta noapte m-am trezit cu o senzație de urzicare si o durere în partea stânga sub buric!
Oare din cauza exercițiilor? Sau e posibil sa am vreo boala ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eduardmihnai a răspuns:

Stai calm nu trebuie sa te panichezi, Da mai multe detalii despre tine ex inaltime, greutate, varsta ca sa imi pot da seama dar o boala ma indoiesc sa fie