| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

acum 3 zile mi-am rupt un neg, era incredibil de dureros si enervant (il aveam de 8 luni de zile). Tin sa mentionez ca el asa arata acum 3 zile http://imgur.com/gallery/S5RFviP si acum nu ma mai doare, s-a desumflat, am avut grija sa nu se infecteze, am pus eucoplast, apa oxigenata din cand in cand, am spalat rana cu apa rece, am avut grija si acum arata asa http://imgur.com/gallery/fDDcrCr? Imi va trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BunnyBrain a răspuns:

Avand in vedere ca l-ai rupt nu trebuia, deoarece, puteai sa-ti iei tratament. Iti va ramane o vreme, si dupa va disparea.Iar daca nu va disparea va trebui sa iti cumperi un tratament pentru vindecare a pieli.