| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Am si eu aceste bubite de vreo 5 luni sau mai bine, eu cand raceam, faceam rosu in gat mai mereu, nu eram cu febra si prostii, la fel si acum. Tin sa mentionez cand am facut analize acum 2 ani mi s-a spus ca am o infectie in gat care nu e grava si mi-a dat oxacilina de 1 000 mg. Am luat vreo 5 pastile si dupa nu am mai luat,dupa ceva zile am inceput sa respir greu,aveam lipsa de aer, nu am fost la spital pentru ca nu avea rost, mi-a spus doctorita ca totul e in capul meu. Inainte sa mi se faca rau consumam etnobotanice, am avut atacuri de panica pana acum 6 luni, acum am inceput sa imi mai revin fara tratament fara nimic dar cand beau cate ceva rece ma deranjeaza gatul, am aceste bube de 6 luni http://imgur.com/gallery/N3Hj5. Stie cineva daca sunt grave si daca au treaba cu respiratia un pic greoaie? Si am si nasul infundat la trezire mereu la fel si ziua doar ca nu e infundat tare, nod in gat si mult puroi cand scuip. Sa-mi spuna si mie cineva daca e grav, multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| emy a răspuns:

Buna ziua, draga! happy Eu cred ca ar trebui sa mergi la medicul de familie, care sa te indrume catre un medic specialist. Numai medicul poate sa-ti spuna care e problema si sa-ti dea, eventual, un tratament. Te pup si iti doresc, din suflet, multa, multa sanatate si o dupa-amiaza frumoasa! kiss