| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani, 1, 43 m si totusi 33 de kg.As vrea sa stiu care este inaltimea aproximativa la care voi ajunge si cum as putea sa ma ingras(mentionez ca nu mananc foarte mult, nu incape big grin). Multumesc! La revedere!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Nu cred că dacă ești super-înalt ești și super-tare și frumos.
Contează cum ești tu. Nu cred că ți se spune pitică. Dacă ești o fetiță bună,care se comportă frumos și civilizat vei avea mulți prieteni.
În legătură cu kilogramele,după un calcul sunt kilogramele normale,da ești slabă dar mănâncă cât poți. Poți mânca orice.
Practică un sport,nu neapărat înot. Te poți duce la handbal,tenis, volei, baschet.Depinde ce îți place.

Sper că te-am lămurit.
Numai bine!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apucă-te de practicarea unui sport care este foarte sănătos pentru vârsta pe care o ai şi te vei dezvolta frumos şi armonios!
Pa, pa.

| elyzaa1998 a răspuns:

Am practicat inot 2 ani si nu a mers.crying